Registrace realizátora

Deklarací o respektování oborových standardů (SPPK, TPA a EAS) se realizátor zavazuje, že při své profesionální praxi bude prosazovat znalost a akceptaci kvalitativních požadavků oborových standardů, bude je propagovat a šířit. Projevuje ochotu podílet se na zkvalitňování standardů a na konstruktivní diskusi směřující ke zvýšení kvalitativní úrovně prací prováděných v oboru arboristika.

K respektování jednotlivých standardů je možné se zavázat po registraci na stránce se seznamem standardů.

Pomocí arboristického účtu na Stromy pod kontrolou

Pokud máte založený arboristický účet na portálu Stromy pod kontrolou, můžete ho použít k registraci na stránkách Arboristické standardy. Po kliknutí na tlačítko budete přesměrováni na přihlašovací dialog na portálu Stromy pod kontrolou, kde zadáte své přihlašovací údaje a poté budete přesměrováni zpět. Údaje vašeho uživatelského a arboristického účtu budou použity k registraci. Při pozdějším přihlašování používejte možnost přihlášení přes Stromy pod kontrolou.

Dokončit registraci pomocí Stromy pod kontrolou

nebo

Vyplněním formuláře

Pokud nemáte založený arboristický účet na portálu Stromy pod kontrolou, nebo ho nechcete použít k registraci na stránkách Arboristické standardy, vyplňte prosím formulář. Při pozdějším přihlašování používejte možnost přihlášení pomocí emailu a hesla.

(povinné)
(povinné)
(povinné)
(povinné)
(povinné)
(povinné)
(povinné)
(povinné)

Dokončit registraci